WSPÓŁPRACA

ZASADY DOSTAWY

 1. Towar dostarczamy zazwyczaj w terminie do 48h -od momentu złożenia zamówienia- do 4 dni roboczych w przypadku braku towaru w magazynie.
 2. Jeżeli Klient zamówi kilka pozycji, z których tylko część jest w magazynie sklepu, telefonicznie bądź przez e-mail, uzgodnimy sposób i termin realizacji, pozostałych towarów zamawianych
 3. Zamówiony towar można odebrać osobiście w naszym sklepie lub zamówić z dostawą.
 4. Przy odbiorze osobistym nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty związane z tym.
 5. Przy transporcie do Klienta obowiązuje minimalna kwota zamówienia w wysokości 100 PLN
 6. Towar, ze względu na jego właściwości (ciężar, sposób opakowania, zawartość) jest dostarczany tylko i wyłącznie na terenie Białegostoku, Sokółki i jej okolic oraz w rejonie działania sklepu. W przypadku gdy towar zamówiony przez klienta będzie można dostarczyć w inny – tańszy, szybszy sposób, sklep skontaktuje się z Klientem w celu ustalenia indywidualnego sposobu dostawy.

 

REGULAMIN

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować i rozwinąć nasze mocne strony, stanowiące o naszej  przewadze konkurencyjnej:  

 • Kompleksowe i profesjonalne rozwiązania systemów dociepleń i tynków dekoracyjnych (CENTRUM     TYNKÓW)  
 • Szerokie doświadczenie w wykonywaniu, projektowaniu i dostarczaniu gotowych kolorów farb i lakierów     (CENTRUM    KOLORÓW)  
 • Farby przemysłowe  
 • Szybki czas realizacji zamówień
 • Stabilny, wysoko wykwalifikowany i profesjonalny zespół, świadomy potrzeb naszych Klientów i gotowy spełniać ich oczekiwania.